Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jóga a bicom

Příspěvky

Jóga a bicom

18. 1. 2019

Ve studiu Růže se Vám v oblasti birezonance a jógy bude věnovat paní Petra Schneiderová. 

Biorezonance

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně.
Je to speciální diagnostický a terapeutický postup, nový směr v celostní medicíně, jehož teoretické základy spočívají v nejnovějších poznatcích biofyziky, jejichž základem je kvantová fyzika.
Podle poznatků kvantové fyziky patří ke každé částici hmoty také elektromagnetické pole, tedy ke každé buňce, ke každému orgánu a také každému patogenu. Každá substance má tedy podle své vlastnosti určitou typickou frekvenci se zcela individuální charakteristikou.

 

 

stroj2

 

 

 

 

 

Jóga

V staroindickém jazyku – Sanskrtu znamená jóga „sjednocení“. Tedy sjednoťte vaše tělo, ducha i mysl. Nechte se unášet krásou a přesností pohybu jógových ásán. Naučte se správně dýchat a pokuste se nahlédnout do tajů jógy a meditace.

Power Jóga – dynamické cvičení, které využívá základy jógy („pozdrav slunci“ a jógové ásány) – vyrovnává svalové dysbalance (porucha hybného systému) a obnovuje přirozenou pružnost páteře.

Hatha Jóga – znamená také měsíc a slunce, tedy sjednocení a vyvážení slunečního a měsíčního principu na základě prováděných cvičení. Jóga, při které dochází ke sladění pohybu těla s dechem. Cvičí se klasické jógové ásány, které se provádějí v delších výdržích a jsou provázeny výukou správné dechové techniky, relaxace a koncentrace. Toto cvičení působí nejen na svaly, ale také na optimální funkci vnitřních orgánů a endokrinních žláz. Klade důraz na vnímání plynulosti pohybu a uvědomování si sama sebe.

Yin jóga – je jógou klidovou, jemnou a tudíž úplným opakem k dynamickým formám cvičení. Propojí vaše tělo s vaší myslí prostřednictvím vašeho nádechu a výdechu. Zaměřuje se především na spodní (jinovou) část těla – spodní část páteře, pánev, klouby a dolní končetiny. Pozice v Yin józe vám udělají radost svou jednoduchostí a účinností, zklidněná hlava poděkuje.

Více informací na http://www.bicom-joga.cz/